V Mexiku je spousta známých i méně známých skal na lezení. Pokud jste úplný začátečník a chcete se naučit lézt po skalách, máme pro Vás veškeré potřebné vybavení, školené instruktory a perfektní skály pro začátečníky.

Pokud jste zvyklí lézt na skalách a hledáte změnu a novou výzvu, máme pro Vás místa na lezení od pokročilých až po nejtěžší cesty. Nabízíme lezení nad vodou bez jištění či klasické lezení.
Abyste nemuseli cestovat s lanem a expreskama, nabízíme veškeré vybavení v ceně výletu. Naši instruktoři jsou zkušení lezci a rádi Vás vezmou na svá oblíbená místa.

Slaňování

Bez ohledu na to, zda jste ještě nikdy neslaňovali nebo jste ve slaňování odborník, máme pro Vás výborná místa na slaňování v překrásných kaňonech, podél vodopádů, v jeskyních či na skalách.

Náš tým zkušených odborníků přinese veškeré vybavení a zabezpečí vše tak, aby Váš zážitek byl s nutnou dávkou adrenalinu avšak bez obav.
Nabízíme slaňování pro rodiny s dětmi i pro otřelé lezce.

Plán výletu

Postaráme se o veškerou dopravu, jídlo, pití, technické vybavení a instruktory.

Vy nám dejte vědět, jaké máte zkušenosti a my podle toho vybereme nejpříznivější lokalitu.
Naučíme Vás všechny potřebné dovednosti a po zkoušce na nečisto se zpustíme na laně do nádherných lagun, kolem vodopádů nebo do propastí.